Sizler için yenileniyoruz

İlker Gümüşoluk

İlker Gümüşoluk
18 Kasım / Cumartesi
20:30

Satın Al

10 yılı aşkın süredir sahnelerde olan İlker Gümüşoluk, Türkiye genelinde 1000'den daha fazla kez sahneye çıktı. Son dönemde YouTube kanalından yayınladığı Apartman Sohbetleri ve Instagram hesabından yayınladığı videolarla adından sıkça söz ettiren Komedyen, tek kişilik gösterisinde ikili ilişkiler başta olmak üzere birçok konuyu kendi tespit ve hikayelerinden yola çıkarak seyircisine aktarıyor.

Cem İşçiler

Cem İşçiler
23 Kasım / Perşembe
20:30

Satın Al

Bugüne kadar 10 ilde, 200'den fazla sergilediği tek kişilik gösterisi "Açık Konuşuyorum"'a şartlar gereği, popülarite anlamında hayatındaki değişiklikleri de eklediği yeni gösterisi "Komik olan ben değilim" ile devam eden Cem İşçiler, stand up'a ilk başladığı zamandan bugüne uzanan, hem çalışıp hem de sahneye çıkan, izleyicisiyle çoğu kez metrobüslerde karşılaştığı için bir türlü "Sahne Sanatçısı" havasına bürünemeyen komedyen, yine aileden birisiymiş gibi eğlendirecek.

Deniz Alnıtemiz

Deniz Alnıtemiz
24 Kasım / Cuma
20:30

Satın Al

Moral Bozukluğu ve 31, Küçük Hesaplar ve Sevginin Gücü gibi işlerden, ya da TED konuşmalarından hatırlayabileceğiniz Deniz Alnıtemiz'i hala hatırlayamadıysanız, 65 dakikalık kahkaha dolu şovu hafızanızda bir iz bırakmasına yardımcı olabilir.

Lesli Karavil

Lesli Karavil
25 Kasım / Cumartesi
20:30

Satın Al

Lesli Karavil, tam olarak 90 dakika size hayallerinizin ötesinde bir gece yaşatıyor. Aklınızın alamayacağı bir enerji ve samimiyetle sizi kahkahalara davet ediyor. Teknoloji özürlü olmanın sancıları, yurt dışına kaçış planları, Kadın olmanın zorlukları ve daha bir sürü hikayeyi en komik dille sizlerle paylaşıyor.

Çok da Fifi

Çok da Fifi
29 Kasım / Çarşamba
20:30

Satın Al

"Çok da Fifi" kimi oyuncu, kimi yazar, kimi İngiltere'lerde stand-up yapıp gelmiş "Hayatla dalga geçemezsek valla çatlarız" diyen 6 kadın komedyenden oluşuyor. Aralık 2015'ten bu yana beraber sahne alan stand-up ekibi, sadece kadın izleyicilere empati kurup kahkahalarla gülecekleri bir gösteri vaat etmekle kalmıyor, erkek izleyicilere de gülerken yeni ufuklara yelken açma imkanı tanıyor.

Mesut Süre

Mesut Süre
30 Kasım / Perşembe
20:30

Satın Al

2008 yılı Ekim'den bu yana çeşitli radyolarda şimdilerde ise Joytürk’te “Rabarba” programını icra eden Mesut Süre, “Siz Hepiniz Ben Tek” adlı performansıyla sahne alıyor.

Cihan Talay

Cihan Talay
01 Aralık / Cuma
20:30

Satın Al

Cihan Talay, stand up gösterisinde mahalle yaşamındaki gözlemlerinden ve ailesinden bahsediyor. Mizahını, "Yaşadığında değil ama anlattığında komik" şeklindeki yaklaşımla özetleyen komedyen, "Babam hala gösterimi izlemedi, belli ki gelmeyecek; geri kalan herkesi bekliyorum." açıklaması ile seyircisine açık çağrıda bulunuyor.